- Datum přijetí:
- 24.12.2020 15.18
- Titulek:
- Rozbitá lampa VO
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- lampa č. 4-35 má rozbitou svítilnu
lampa č. 4 - 2 problikává
obě lampy se nachází na cyklostezce pod hradem
Zřejmě z důvodů úspor je zde rozsvícena vždy každá druhá lampa, nicméně v některých místech je tma a hrozí zde nebezpečí. Příkladem je lampa v zatáčce pod hradní kapličkou na cyklostezce
- GPS:
- 50.187622N, 12.7538321E
Reakce radnice
- Odpověď:
- kontaktován správce VO