Číslo hlášení:
324-2020
Datum přijetí:
13.10.2020 08.09
Titulek:
Lampa
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Při vstupu na parkoviště Sportovní, na objektu pana Štěpána, nesvítí už skoro rok lampa. Děkuji za opravu
Adresa:
Loket, Sokolov
GPS:
50.1921286N, 12.7416772E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket