Číslo hlášení:
321-2020
Datum přijetí:
14.07.2020 09.23
Titulek:
Kontejnerové stanoviště u Bílého koně
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Přestože kontejnery byly poloprázdné, kontejnerové stanoviště celý víkend 11. - 12. 7. smrdělo vyházeným směsným odpadem, papírem, plasty i hadry! Turisté, co se šli podívat na hradby museli zírat.
Adresa:
Řeznická, Loket
GPS:
50.1853976N, 12.7539984E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket