Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Dětské hřiště
Číslo hlášení:
318-2020
Datum přijetí:
01.07.2020 12.45
Titulek:
Dětské hřiště
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Na dětském hřišti ve Sportovní ulici je uvolněný závěs řetězové houpačky.
Adresa:
Loket
GPS:
50.1916727N, 12.742658E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
10.12.2020
Odpověď:
nahlášeno TSL
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket