Číslo hlášení:
317-2020
Datum přijetí:
28.06.2020 09.31
Titulek:
Stálý problém nepřehledné křižovatky.
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Je to stále se opakující problém. V křižovatce Rooseveltova x Zahradní brání výhledu vzrostlé keře (kupodivu po sestříhání opět vyrostou). Proč správce zeleně neprovádí údržbu pravidelně a včas. Zrcadlo v křižovatce začínají zakrývat větve.
Adresa:
Rooseveltova, Loket
GPS:
50.188934N, 12.7581827E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket