Číslo hlášení:
316-2020
Datum přijetí:
25.06.2020 09.45
Titulek:
krycí deska kamenné zdi
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Krycí deska kamenné zdi pod silnicí ČSA patrně spadla (byla shozena?) na chodník na začátku Nádražní ulice.
Adresa:
Rooseveltova, Loket
GPS:
50.1879346N, 12.7561388E

Reakce radnice

Dne:
26.06.2020
Odpověď:
Děkujeme za podnět. Závada předána k řešení Krajské správě a údržbě silnic Karlovarského kraje ve středu 24. 6. 2020. Město Loket není vlastníkem zdi, ze které se deska uvolnila.
Stav:
Předáno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket