Číslo hlášení:
313-2020
Datum přijetí:
18.05.2020 22.49
Titulek:
Nesvítící lampa VO
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Nesvítí lampa VO na fasádě domu 672 ve spodní části ulice ČSA.
Adresa:
Československé armády 672, Loket, 357 33
GPS:
50.188831N, 12.7560208E

Reakce radnice

Dne:
19.05.2020
Odpověď:
Dobrý den, věc byla předána k vyřešení na TSL. Děkujeme za upozornění. S pozdravem Novák Josef (19.05.2020 - 06:42 h)
Stav:
Předáno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket