- Datum přijetí:
- 04.03.2020 07.01
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- Dobrý den, prosím, o opravu blikající lampy nad domy s čísly 619 a 661(umístěna nad dvousloupkem). Děkuji.
- Adresa:
- Nad Hájovnou, Loket
- GPS:
- 50.1879256N, 12.7397988E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
závada byla předána na TS Loket s.r.o. dne 04.03.2020 v 07:39 h. Děkujeme za upozornění.
S pozdravem - Novák Josef