- Datum přijetí:
- 24.11.2019 12.07
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- U schodů na Střeleckou, před naším domem, soustavně zhasíná lampa.
- Adresa:
- Sportovní 360/16, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1908478N, 12.7421967E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
přeposláno - předáno správci VO k vyřízení a opravě.
S pozdravem
Novák Josef (25.11.2019 - 09:33 h)