- Datum přijetí:
- 19.09.2019 19.04
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- V Lokti Nad Hájovnou před domem 656 nesvítí lampa
- Adresa:
- Nad Hájovnou 656, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1870672N, 12.7400801E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
dne 20.09.2019 v 06:39 h byla závada nahlášena správci VO k vyřízení.
S pozdravem - Novák Josef (20.09.2019 v 09:04 h)