- Datum přijetí:
- 04.06.2019 06.42
- Kategorie:
- Ostatní náměty
- Popis:
- U veřejného WC dámy chybí vnitřní uzávěra. Je nemožného si odskočit pokud jde člověk sám. V letních dnech a množství večerních akcí krátká možnost použití (19,00).
- Adresa:
- ulice T. G. Masaryka, Loket
- GPS:
- 50.1860153N, 12.7540145E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
dne 04.06.2019 bylo na firmu zaslána žádost o provedení nějakých jednoduchých uzávěrů - západek.
Od poloviny roku 2017 do cca 03-04/2018 bylo vyměněno celkem 8 ks západek - zástrček, kteří návštěvníci pak "neuměli" otevřít, vykopli dveře (2x se tak stalo a došlo k poškození) a celkem 3x museli být voláni hasiči (z toho jednou PČR). Proto se tam nic nemontovalo a většinou se ohlídali. Vím, že to není ideální, ale jinak to nešlo...
Jinak stanovení doby do 19 h bude nadále, docházelo ve večerních hodinách k poškození, jeden čas toalety byly i nepřetržitě otevřeny, docházelo ke znečišťování a ucpání toalet. K ucpání toalet dochází bohužel stále, lidé používají hygienické buničité kapesníčky a házejí je do toalet, což se nesmí !!!
Děkujeme za pochopení.
S pozdravem
Novák Josef (05.06.2019 v 10:11 h)