- Datum přijetí:
- 12.04.2019 21.23
- Kategorie:
- Ostatní náměty
- Popis:
- Prosim o sdeleni, zda je nutne , aby byly v ul. Tovarni na autobusovych zastavkach ctyri odpadkove kose, kdyz napriklad v Rooseveltove ul , kde je pomerne velky pohyb turistu je viditelne , dle pohazenych odpadku, kosu nedostatek. Prosim, zda by v nasi ulici mohla byt zjednana naprava Predem dekuji K.
- Adresa:
- ulice Tovární, Loket
- GPS:
- 50.1879071N, 12.7592459E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den, bylo provedeno dne 11.04.2019 panem Kurucem a koše převezeny do ul. Zahradní jak už bylo dříve domluveno.
S pozdravem - Novák Josef