Číslo hlášení:
269-2019
Datum přijetí:
12.02.2019 19.54
Titulek:
Cesta z ČSA - Na Vyhlídku
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Propojka cesta z od zastávky ČSA do ulice Na Vyhlídce je v dezolátním stavu. Jsou vyjete hluboké koleje a všude bláto. Nedá se tam skoro jezdit. Vím, že se cesta bude v budoucnu opravovat, ale nešlo by to zatím nějak upravit?
Adresa:
ulice Na Vyhlídce, Loket
GPS:
50.1926382N, 12.7545951E

Reakce radnice

Dne:
13.02.2019
Odpověď:
Dobrý den, o této neutěšené situaci víme a bohužel je to od provedené nové kanalizace v této části. Chtěli jsme to řešit už začátkem ledna 2019, ale počasí to nedovolovalo. Žádost o provizorní opravu byla zaslána na fi Služby MaSS s.r.o. Loket s tím, že nám p. Stehlík musí poslat CN pro případné vystavení objednávky. V tuto chvíli se na tuto komunikaci vyřizuje dotace pro zhotovení nového povrchu a proto Vás prosím o strpení a hlavně trpělivost, věříme, že se celá věc vyřeší kladně. S pozdravem - Novák Josef Zpráva dne 27.02.2019 - 11:15 h: Dne 27.02.2019 byla odeslána vybrané firmě objednávka na provizorní opravu . Předpokládáme urychlený nástup. S pozdravem - Novák Josef
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket