- Datum přijetí:
- 03.02.2019 23.14
- Titulek:
- Nefunkční lampa VO
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- Nesvítí lampa VO č. 2-157, Sobotova ulice
- Adresa:
- Sklenářská 7/7, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1865092N, 12.7523837E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den pane Šulci,
závada byla přeposlána panu Hüttnerovi, správci VO v Lokti k vyřešení.
Jinak je možno volat i přímo na tel. číslo pana Hüttnera: + 420 602 100 805.
S pozdravem - Novák Josef
Dobrý den, zprávou ze dne 05.02.2019 od správce VO by mělo být opraveno.
S pozdravem - Novák Josef (06.02.2019 - 06:37 h)