- Datum přijetí:
- 03.02.2019 14.50
- Titulek:
- Opět nulový úklid sněhu.
- Kategorie:
- Neuklizený sníh
- Popis:
- Je to stále opakující se stav zimní údržby. Komunikace pro pěší v Zahradní a Hradní jsou pravděpodobně vyloučené lokality. Za celou neděli se nikdo s očištěním chodníku a schodů neobtěžoval. Obyvatelé by měli od radnice obdržet sněžnice. Skutečně město za takovou službu platí?
- Adresa:
- ulice Hradní 436/16, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1856106N, 12.7525447E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den pane Mojžíši,
dne 04.02.2019 byla provedena kontrola ZÚ po celém městě Loket a na základě vaší připomínky byly Vaše námitky přeneseny na správce letní a zimní údržby pana Stehlíka (Služby MaSS s.r.o. Loket). Vaše hlášení bylo přeposláno s níže uvedenými poznámkami k dočištění uvedených lokalit:
- ulice Zahradní by potřebovala ještě projet a dočistit
- schody od Rob. věže do Zahradní je nutno dočistit v každém případě v horní i dolní části
- schody z ul. Hradní do malé Zahradní nejsou vůbec – nutné udělat !
- též prosím o dočištění stezek od ul. Hradní do Zahradní v této oblasti – bylo Vámi prováděno.
Též si ale myslím, že pokud se jedná o problém v rámci soboty či neděle nebo jiných volných dní, je lepší rovnou zavolat správci údržby panu Stehlíkovi a věřím , že by se celá věc vyřešila hned nebo minimálně se dá domluvit i postup.
Proto uvádím na pana Stehlíka tel. číslo pro případné další řešení problému přímou cestou v těchto dnech, ale dá se volat kdykoliv: +420 602 332 550.
S pozdravem - Novák Josef
07.02.2019 v 08:43 h:
Dobrý den p. Mojžíši,
schody od Rob.věže do Zahradní byly provedeny dne 06.02.2019 nad ránem cca do 08:15 h prac.VS za mé asistence, schody z Hradní do malé Zahradní provedl správce ZÚ dne 04.02.2019 aspoň na šířku cca 1,00 m, drobné stezky mezi RD z Hradní do Zahradní nejsou předmětem pasportu a údržby (je to dobrá vůle údržby).
Myslím, že v tomto případě vidím věc jako vyřešenou.
S pozdravem
Novák Josef