Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Od ledna se ze Svatošských skal nevyváží odpadky
Číslo hlášení:
265-2019
Datum přijetí:
31.01.2019 13.16
Titulek:
Od ledna se ze Svatošských skal nevyváží odpadky
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
od ledna se ze Svatošských skal nevyváží odpadky
Adresa:
část obce Údolí, Loket
GPS:
50.1862426N, 12.7898381E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
31.01.2019
Odpověď:
Dobrý den, hlášení bylo předáno k vyřízení paní Doischerové (352 359 726), která má na starosti odpadové hospodářství - odbor výstavby. S pozdravem Novák Josef
Stav:
Předáno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket