- Datum přijetí:
- 26.01.2019 07.26
- Titulek:
- Ledovka na komunikaci
- Kategorie:
- Závady na komunikacích
- Popis:
- Ledovka na komunikaci (aktuálně pod sněhem) u domu Sportovní 455/17, šlo by to odstranit?
- Adresa:
- ulice Sportovní 455/17, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1906719N, 12.7424864E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
Vaše žádost byla přenesena na správce ZÚ pana Stehlíka - 602 332 550 (Služby MaSS s.r.o. Loket).
V případě, že se vyskytne problém v rámci zimní údržby o sobotě a neděli či v jiný volný den, je lepší kontaktovat přímo pana Stehlíka na telefonním čísle. Je uvedeno i na webových stránkách města Loket jako u zastupitele tak i u kontaktů pro údržbu.
Děkujeme za pochopení.
S pozdravem
Novák Josef
724 410 999