- Datum přijetí:
- 23.01.2019 12.09
- Titulek:
- Ledovka na silnici
- Kategorie:
- Závady na majetku města
- Popis:
- Dobrý den, v Mírové ulici je mezi garážemi a parkovištěm ledovka. Vlastně celá silnice v tomto prostoru, po které musí projet všechna auta, aby se dostala z Mírové, je jedna velká ledovka. Je to nebezpečné i pro chodce. Prosím nezapomínejte na tento kousek komunikace. Děkuji.
- Adresa:
- ulice Mírová 523, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1914481N, 12.7507208E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den,
dne 21.01.2019 byl správce zimní a letní údržby pan Stehlík (Služby MaSS s.r.o. Loket) vyrozuměn a hlášení přeposláno formou e-mailu.
Dále dne 23.01.2019 bylo toto hlášení urgentně opět zasláno, aby byla zjednána náprava.
Pozn.: dne 21.01.2019 nebylo možno Vám hned odpovědět z technických důvodů (Vaše hlášení neproběhlo autorizací e-mailem).
Děkuji za pochopení.
S pozdravem
Novák Josef
724 410 999