- Datum přijetí:
- 16.12.2018 14.07
- Titulek:
- Úklid listí-Mírová ul.
- Kategorie:
- Neuklizené veřejné prostranství
- Popis:
- Dobrý den,je možné uklidit spadané listí v Mírové ul. za panelovým domem č.p. 526-528.Děkuji.
- Adresa:
- ulice Mírová, Loket
- GPS:
- 50.1922998N, 12.7500878E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Dobrý den, požadavek byl předán fi Sl.MaSS s.r.o. Loket panu Stehlíkovi (602 332 550) písemně formou e-mailu v rámci jeho SoD s městem Loket.
S pozdravem - Novák Josef (724 410 999)