Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Stále neuklizené odpadky.
Číslo hlášení:
252-2018
Datum přijetí:
04.12.2018 23.29
Titulek:
Stále neuklizené odpadky.
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Hlášení 250 je vedeno jako vyřešené, ale odpadky jsou stále na místě neuklizené.
Adresa:
ulice Zahradní 288/26, Loket, 357 33
GPS:
50.1850576N, 12.7532528E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
11.12.2018
Odpověď:
Znovu vysláni pracovníci na úklid, na druhý pokus uklizeno, akorát se to trochu hledalo s mou účastí.
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket