Číslo hlášení:
251-2018
Datum přijetí:
03.12.2018 15.58
Titulek:
parkoviště Sportovní
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Parkoviště placené - Sportovní ul. - lehce propadlý panel v celé šíři průchodu, tvoří se hluboká louže u průchodu mezi Sportovní ul. a parkovištěm (začátek zahradnictví).
Adresa:
část obce Loket, Loket
GPS:
50.1921329N, 12.7417675E

Reakce radnice

Dne:
03.12.2018
Odpověď:
Bude řešeno správcem parkoviště
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket