Číslo hlášení:
250-2018
Datum přijetí:
03.12.2018 11.02
Titulek:
Pohozené odpadky.
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
V uličce z Hradní do Zahradní jsou pohozené odpadky.
Adresa:
ulice Zahradní 287/13, Loket, 357 33
GPS:
50.1850061N, 12.7532903E

Reakce radnice

Dne:
03.12.2018
Odpověď:
Bude uklizeno 4.12.2018
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket