- Datum přijetí:
- 28.11.2018 17.18
- Titulek:
- Nefunkční osvětlení
- Kategorie:
- Závady na majetku města
- Popis:
- Už několik dní nesvítí veřejné osvětlení od Čertova mlýna k houpacímu mostu
- Adresa:
- ulice Revoluční 258/1, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1842931N, 12.7567049E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Nahlášeno správci VO