Číslo hlášení:
236-2018
Datum přijetí:
24.09.2018 05.59
Titulek:
VO Sportovní a Sokolovská
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Nefunguje VO v ulicích Sportovní (včetně VO na mostě přes Ohři v Lužné), Sokolovská a průhon.
Adresa:
ulice Sportovní 138/6, Loket, 357 33
GPS:
50.1905689N, 12.7452991E

Reakce radnice

Dne:
02.10.2018
Odpověď:
Nahlášeno správci VO
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket