- Datum přijetí:
- 20.09.2018 09.27
- Kategorie:
- Neuklizené veřejné prostranství
- Popis:
- Dobrý den, bylo by prosím možné uklidit sklo z aut ze sobotní akce hasičů a policistů na loučce za amfiteatrem? Chodime tam s dětmi a se psem a nechtěla bych, aby došlo ke zranění.
- Adresa:
- část obce Loket, Loket
- GPS:
- 50.1878032N, 12.7512996E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Uklizeno 21.9.2018