Číslo hlášení:
232-2018
Datum přijetí:
13.09.2018 12.53
Titulek:
nevyvezené popelnice tříděného odpadu
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Dobrý den, kontajnery na tříděný odpad nebyly vyvezeny. Okolo nich se hromadí odpad. Podle sdělení paní Deutscherové, nebudou vyváženy měsíc. Pokud tomu tak doopravdy je, žádáme o sjednání nápravy.
Adresa:
ulice Na Vyhlídce, Loket
GPS:
50.1939071N, 12.7541915E

Reakce radnice

Dne:
17.09.2018
Odpověď:
Nahlášeno na životní prostředí.
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket