Číslo hlášení:
220-2018
Datum přijetí:
13.08.2018 08.32
Titulek:
Úklid okolo lavičky ve Sportovní
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Dobrý den, žádáme o provedení úklidu okolo lavičky před Sportovní 549. Každé odpoledne ji osadí rozsáhlé příbuzenstvo rodiny Balogových a každé odpoledne tak máme pod okny hluk, smrad z jejich cigaret a zanechávají tam odpadky a nedopalky od cigaret. Tuto lavičku jsme před několika roky právě z těchto důvodů nechali odstranit. Žádáme proto, abyste lavičku přemístili Balogovým pod jejich okna před Sportovní 550, protože stejně nikdo jiný ji nemá šanci využít.
Adresa:
ulice Sportovní, Loket
GPS:
50.1914187N, 12.7420948E

Reakce radnice

Dne:
20.08.2018
Odpověď:
Bude uklizeno
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket