Číslo hlášení:
219-2018
Datum přijetí:
08.08.2018 09.22
Titulek:
Neposekaná tráva a bodláky u vchodu na placené parkoviště ve Sportovní
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Dobrý den, u vchodu na placené parkoviště ve Sportovní mezi domy 545 a 546 jsou po levé straně naproti květinovým truhlíkům dlouhodobě neposekané nálety travin a bodláků a jsou už vyšší než tam umístěný odpadkový koš. A také by bylo potřeba zamést ten chodník mezi domy na parkoviště, je tam velké množství spadaných zbytků po odkvětu lip.
Adresa:
část obce Loket, Loket
GPS:
50.192119N, 12.7417407E

Reakce radnice

Dne:
10.08.2018
Odpověď:
Nahlášeno správci
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket