Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Parkoviště v Nádražní stále neuklizeno.
Číslo hlášení:
215-2018
Datum přijetí:
31.07.2018 08.45
Titulek:
Parkoviště v Nádražní stále neuklizeno.
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
Nevyřešeno, neuklizeno.
Adresa:
Nádražní 362/62, Loket, 357 33
GPS:
50.1918376N, 12.7495138E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
31.07.2018
Odpověď:
Trváme na tom, že bylo uklizeno
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket