Číslo hlášení:
210-2018
Datum přijetí:
19.07.2018 08.06
Titulek:
Rozježděná a zničená cesta po těžbě dřeva Dvory - Loket
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Dobrý den, po těžbě dřeva v okolí Dvorů je zcela zničená a rozježděná cesta od těžkých lesních traktorů, jsou tu až 50 cm hluboké stopy po pneumatikách, navíc všude zbytky po těžbě - větve, klacky. Těžko tam lze projít pěšky, na kole vůbec nelze projet. Je to majetek města Loket, shoduje se se zelenou turistickou trasou: http://vdp.cuzk.cz/vdp/ruian/parcely/517456409 http://vdp.cuzk.cz/marushka/?ThemeID=1&MarQueryID=PA&MarQParamCount=1&MarQParam0=517456409&InfoURL=http://vdp.cuzk.cz/vdp/ruian&InfoTarget=vdp
Adresa:
Dvory, Loket
GPS:
50.1699648N, 12.7575014E

Reakce radnice

Dne:
30.07.2018
Odpověď:
Předáno LML s.r.o., které věc řeší LČR
Stav:
Předáno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket