Číslo hlášení:
206-2018
Datum přijetí:
15.07.2018 10.28
Titulek:
Parkoviště pro obytná auta ve Sportovní u fotbalového hřiště?
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Dobrý den, kdo uklízí po dlouhodobě a opakovaně parkujících obytných autech na parkovišti ve Sportovní vedle fotbalového hřiště? Auta tu parkují od dubna, vždy mimo koncerty, vždy několik dní a stále je jich víc, odpadky jsou nejen na parkovišti ale i na svahu k řece.
Adresa:
Loket
GPS:
50.1917256N, 12.7450667E

Reakce radnice

Dne:
17.07.2018
Odpověď:
Plocha za fotbalovým hřištěm se uklízí min. vždy jednou za týden. 16.07.2018 se jde uklízet do této lokality a plocha by měla být vysbírána od odpadků
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket