Číslo hlášení:
204-2018
Datum přijetí:
14.07.2018 10.38
Titulek:
Pokládka asfaltu v Lužné-Sportovní - opět zhotovil nedodržel dohodu nebo opět se nikdo neobtěžoval obyvatel informovat ?
Kategorie:
Závady na komunikacích
Popis:
Dobrý den, kdo je, prosím, zodpovědný za stanovení podmínek pro zhotovitele při opravách komunikací a kontroluje to vůbec v průběhu prací někdo? Při asfaltovaní Lužné-Sportovní opět žádné info, značky žádné, auta z Nádražní puštěna k mostu v Lužné, tam najednou zákaz vjezdu, všichni se otáčí (a stačilo by jen dát značku na křižovatku u přejezdu). Opakuje se situace z r. 2017 - viz hlášení závady z 12.9.2017 - odpověď radnice až 21.9.2017: "Zhotovitel nedodržel dohodu". Tak opět zhotovitel nedodržel dohodu nebo jak to bylo? Prosíme tentokrát konkrétní odpověď a konkrétní jméno.
Adresa:
Lužná, Loket
GPS:
50.1915841N, 12.7474163E

Reakce radnice

Dne:
17.07.2018
Odpověď:
Práce jsou průběžně kontrolovány a problémy jsou operativně řešeny. Za dopravní značení a jeho rozmisťování zodpovídá zhotovitel
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket