Číslo hlášení:
202-2018
Datum přijetí:
03.07.2018 08.57
Titulek:
Nádražní ulice
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
Dobrý den , po celou dobu úpravy parkoviště v Nádražní ulici , které mělo být hotové do 31.5.2018 jsou kontejnery s odpadem pod okny obytných domů , v těchto teplých , slunečných dnech je opravdu velice příjemné větrat. Zajímalo by nás kdy a kam budou kontejnery konečně přesunuty.
Adresa:
Nádražní, Loket
GPS:
50.1914978N, 12.7495277E

Reakce radnice

Dne:
17.07.2018
Odpověď:
Řešeno se svozovou službou a životním prostředím městského úřadu.
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket