Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Uschlé květiny v truhlících ve Sportovní
Číslo hlášení:
201-2018
Datum přijetí:
02.07.2018 12.28
Titulek:
Uschlé květiny v truhlících ve Sportovní
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
Dobrý den, v truhlících ve Sportovní jsou uschlé květiny, zalévány byly minimálně. Budou rostliny dosázeny? A na mostě směrem k náměstí jsou na stojanech lamp květiny v květináčích téměř uvadlé, to není zrovna dobrá vizitka ...
Adresa:
Sportovní, Loket
GPS:
50.1916638N, 12.7414457E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
17.07.2018
Odpověď:
Projednáno se zhotovitelem květinové výzdoby
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket