Číslo hlášení:
194-2018
Datum přijetí:
29.05.2018 22.38
Titulek:
Neposekaná tráva
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Letos se ještě ani jednou nesekaly městské pozemky v lokalitě nad Hájovnou
Adresa:
Loket
GPS:
50.1882196N, 12.7421752E

Reakce radnice

Stav:
Evidováno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket