Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
cyklostezka
Číslo hlášení:
193-2018
Datum přijetí:
29.05.2018 16.36
Titulek:
cyklostezka
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
V úseku od čerpačky v Lokti k lávce do St. Sedla je cesta zarostlá a překážejí zejména větve stromů, které jsou ohnuté do cesty.
Adresa:
Loket
GPS:
50.1943N, 12.7403728E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
28.06.2018
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket