Přehled
Přidat hlášení
Nápověda
Přehled
·
Svoz tříděného odpadu Tyršovo náměstí
Číslo hlášení:
191-2018
Datum přijetí:
23.05.2018 11.13
Titulek:
Svoz tříděného odpadu Tyršovo náměstí
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Plasty již 2.týden neodvezeno
Adresa:
Loket
GPS:
50.1856651N, 12.7554107E
Zobrazit mapu
Letecká
Reakce radnice
Dne:
28.06.2018
Stav:
Vyřešeno
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 ·
Město Loket
·
Městský úřad Loket