Číslo hlášení:
190-2018
Datum přijetí:
16.05.2018 21.38
Titulek:
VO
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Nesvítí lampa VO ć. 2-160, pod Sobotovou ul.
Adresa:
Sobotova 7/7, Loket, 357 33
GPS:
50.1866053N, 12.7522013E

Reakce radnice

Dne:
17.05.2018
Odpověď:
Nahlášeno zhotoviteli údržby
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket