Číslo hlášení:
189-2018
Datum přijetí:
13.05.2018 21.48
Titulek:
Neposekaná tráva
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Je možné prosím posekat trávu v Mírové i Lužné ul.,naposledy posekáno asi před měsícem.
Adresa:
Mírová 526, Loket, 357 33
GPS:
50.192032N, 12.7504418E

Reakce radnice

Dne:
17.05.2018
Odpověď:
Nahlášeno zhotoviteli údržby
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket