Číslo hlášení:
188-2018
Datum přijetí:
10.05.2018 15.07
Titulek:
Neposekaný park
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Neposekaný park v centru Lokte pod hradem mezi ulicemi Pivovarská a Kostelní. Tráva vysoká v celé ploše, při krajích místy až půl metru ( při minulém sečení nebyly z neznámého důvodu posekány ručním sečením kraje ). Riziko klíšťat, jediné místo pro hru dětí v centru.
Adresa:
Loket
GPS:
50.1864817N, 12.755184E

Reakce radnice

Dne:
17.05.2018
Odpověď:
Nahlášeno zhotoviteli údržby
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket