Číslo hlášení:
187-2018
Datum přijetí:
08.05.2018 20.16
Titulek:
Dětská hřiště
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Na dětských hřištích v Mírové ul. a u rybníčků v parku se neprovádí téměř žádná jejich údržba od doby jejich výstavby,některé hrací prvky jsou již nebezpečné.Je zde i nevyhovující povrch z písku,dnes se používá tzv. kačírek.
Adresa:
Loket
GPS:
50.1897412N, 12.7485192E

Reakce radnice

Dne:
17.05.2018
Odpověď:
Objednána oprava a doplnění dožilých prvků
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket