Číslo hlášení:
186-2018
Datum přijetí:
08.05.2018 19.56
Titulek:
Zelené ostrůvky v Nádražní ul.
Kategorie:
Neuklizené veřejné prostranství
Popis:
Zelené ostrůvky mezi silnicí a chodníkem nejsou udržované.Kdysi zde byly vysázeny ,,šípkové" keře,které jsou v dost žalostném stavu a navíc jsou zarostlé.Lepší by zde rozhodně byl jenom trávník jak je tomu jinde v Nádražní ul.
Adresa:
Nádražní 145/42, Loket, 357 33
GPS:
50.1904569N, 12.7522593E

Reakce radnice

Dne:
09.05.2018
Odpověď:
Nahlášeno zhotoviteli údržby
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket