Číslo hlášení:
184-2018
Datum přijetí:
08.05.2018 14.25
Titulek:
Mírová ulice - děti
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
Děti, mají si kde hrát? Prosím už by bylo načase s tím něco dělat. Je tu docela dost dětí a to na čem a kde si mají hrát je opravdu "hnus". Ono vůbec, co se týče "něco pro děti", hřiště, tenisový kurt (nevyužité místo vedle fotbalového hřiště, i když možná se tam něco už děje) se tady v Lokti moc nedělá. Myšleno po stránce sportu-pohybu. Děkuji a doufám, že se brzy dočkáme, protože ten náš plácek, který má dokonce správce, je opravdu "hnus"
Adresa:
Loket
GPS:
50.1921075N, 12.7509836E

Reakce radnice

Dne:
09.05.2018
Odpověď:
Nahlášeno správci
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket