Číslo hlášení:
182-2018
Datum přijetí:
02.05.2018 09.53
Titulek:
Pravděpodobně poškozená kanalizace
Kategorie:
Ostatní náměty
Popis:
V Zahradní ulici, naproti Exekutorskému úřadu mírně vpravo, na parkovacím místě u zdi (obrubníkem označené pro jedno vozidlo) v pravém rohu u zdi u obrubníku je pravděpodobně pod kostkami poškozená kanalizace. Při poslední bouřce se z tohoto místa vylévaly splašky (včetně toaletního papíru). Místo je špatně viditelné, nyní je zase zasypané pískem a štěrkem, je ale vidět neukončení dlažebních kostek. Místo je možné najít i podle chybějícího kamene v hradební zdi. Dodávám, že normálně je asi kanalizace funkční. Při větším průtoku dešťové vody se projevuje vada. Vzhledem k tomu, že to není kanál, může být prasklá, či rozpojená roura. Nevím. Souřadnice GPS jsou orientační.
Adresa:
Zahradní, Loket
GPS:
50.1862584N, 12.7565841E

Reakce radnice

Dne:
09.05.2018
Odpověď:
Řešení převzala firma VEOLIA Sokolov
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket