- Datum přijetí:
- 15.04.2018 15.34
- Titulek:
- Neodvezen objemný odpad
- Kategorie:
- Ostatní náměty
- Popis:
- Dobrý den , popeláři nějak zapomněli odvézt odpad od mého domu Nad Hájovnou 623
Děkuji
- GPS:
- 50.187399N, 12.7420465E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Nahlášeno SO a následně svozové službě