Číslo hlášení:
174-2018
Datum přijetí:
04.04.2018 21.20
Titulek:
bahno místo chodníku
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
V ulici Sportovní, na cestě za fotbalovým hřištěm, v těsné blízkosti lavičky je již několik let velká bahnitá louže, která omezuje užití této cesty. Lze prosím toto bahno odebrat a cestu vyplnit štěrkem? Není to dobrá vizitka (frekventovaná cesta návštěvníků kulturních akcí) a nepříjemné pro obyvatele Lokte, kteří cestu denně využívají.
Adresa:
Loket
GPS:
50.191975N, 12.7441118E

Reakce radnice

Dne:
12.04.2018
Odpověď:
Objednána oprava
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket