Číslo hlášení:
170-2018
Datum přijetí:
07.03.2018 22.18
Titulek:
Osvětlení
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Nesvítí komplet veřejné osvětlení ,autobusové nádraží směr Sportovní ulice
Adresa:
Loket
GPS:
50.1888976N, 12.7503296E

Reakce radnice

Dne:
12.03.2018
Odpověď:
Opravuje se, v jedenáctém týdnu bude dokončena
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket