Číslo hlášení:
161-2017
Datum přijetí:
18.12.2017 20.51
Titulek:
Sjezd pro kočáky od benzinky k rybníčkům.
Kategorie:
Závady na majetku města
Popis:
Sjezd pro kočárky podél schodiště je v dezolátním stavu. Je rozbitý, úzký, v zimě překvapivě neupravený a celkově velmi zastaralý a nevyhovující svému účelu. Schodiště a zejména sjezd je léta neudržovaný a velmi nebezpečný. Vypadané dlaždice, úzké nášlapy a špatná výška schodů.
Adresa:
Mírová 522, Loket, 357 33
GPS:
50.191349N, 12.7508474E

Reakce radnice

Dne:
22.12.2017
Odpověď:
Objednána provizorní oprava
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket