- Datum přijetí:
- 16.12.2017 12.41
- Titulek:
- Nefunkční lampy VO
- Kategorie:
- Závady na veřejném osvětlení
- Popis:
- Nesvítí, resp. bliká lampa VO ć. 2-158 a č. 2-151, Sobotova ul.
- Adresa:
- Sklenářská 5/3, Loket, 357 33
- GPS:
- 50.1865681N, 12.752574E
Reakce radnice
- Odpověď:
- Předáno správci VO
Opraveno