Číslo hlášení:
159-2017
Datum přijetí:
15.12.2017 08.01
Titulek:
Nad Hájovnou
Kategorie:
Závady na veřejném osvětlení
Popis:
Od 14. 12. 2017 nefunguje kompletní veřejné osvětlení v lokalitě Nad Hájovnou.
Adresa:
Nad Hájovnou 621, Loket, 357 33
GPS:
50.1875533N, 12.7407859E

Reakce radnice

Dne:
18.12.2017
Odpověď:
Předáno správci VO
Stav:
V řešení
HLÁŠENÍ ZÁVAD, 2016 · Město Loket · Městský úřad Loket